24 SEPT Jaunumi

“Business Garden Rīga” norisinājās pirmās “Brokeru brokastis”

Augusta nogalē, “Vastint Latvia” attīstītajā biroju kompleksā “Business Garden Rīga” Malduguņu ielā 1 norisinājās “Brokeru Brokastis” – pasākums nekustamā īpašuma konsultantiem, kur neformālā gaisotnē klātesošie tika iepazīstināti ar biroju kompleksa jaunumiem un nākotnes plāniem, kā arī tika prezentēts kompleksā topošā dienas restorāna “Brunch Garden” koncepts.

Brokeru brokastis sākās ar pulcēšanos biroju ēkas lobijā, kur bija iespējams aplūkot nesen pabeigto lobiju iekārtošanu atbilstoši interjera dizaina un arhitektūras studijas “Turnerbates” izveidotajam konceptam. “Vastint Latvia” rīkotājdirektors Romāns Astahovs pastāstīja par biroju kompleksa “Business Garden Rīga” attīstības plāniem, proti, šobrīd ir izsludināts būvniecības iepirkumu konkurss un drīzumā ir plānots uzsākt biroju ēku kompleksa 2.kārtas celtniecības darbus. Līdz ar otrās kārtas pabeigšanu, “Business Garden Rīga” būs pieejamas piecas biroju ēkas ar vairāk nekā 40 000 m2 iznomājamo platību un būtiski paplašināts tajā pieejamo ērtību klāsts.

Klātesošie tika iepazīstināti arī ar biroju kompleksā topošajām multifunkcionālajām The Lounge koncepta telpām, kas biroja nomniekiem būs pieejamas jau nākamā gada sākumā un piedāvās dažādas funkcionalitātes telpas gan neformālām apspriedēm, gan nelieliem pasākumiem, gan sapulcēm un semināriem ar visu nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu.

Pasākuma turpinājumā, vairāku Latvijā atzītu restorānu izveidotājs Oskars Skara iepazīstināja klātesošos ar šeit topošā dienas restorāna “Brunch Garden” konceptu, iecerēto interjeru un īpaši izveidoto ēdienkarti, kas “Business Garden Rīga” nomniekiem un biroju kompleksa viesiem būs pieejams nākamā gada sākumā. “Brunch Garden” būs mūsdienīgs un multikulturāls pusdienu restorāns 600m2 platībā, kas piedāvās ne tikai plašu ēdienu sortimentu brunch (vēlbrokastis) koncepta ietvaros, bet arī īpašu šefpavāra piedāvājumu ikviena vēlmēm.

Pasākums noslēdzās “Business Garden Rīga” dārzā, kas drīz piedzīvos pārvērtības, jo līdz gada beigām plānots pilnveidot labiekārtojumu, iestādot vairāk nekā 50 lielus kokus un papildinot sporta infrastruktūru ar vēl vienu basketbola grozu, tenisa galdu un izveidojot volejbola laukumu nomnieku sportiskajām aktivitātēm.

“Business Garden Rīga” attīstītāja “Vastint Latvia” komanda vēlas pateikties klātesošajiem par dalību pirmajās “Brokeru brokastīs” un aicina uz tikšanos nākamajā pasākumā 2021. gadā.

Skatīt visus jaunumus