29 JUL

Jauns dabai draudzīgs autobuss tagad savieno Business Garden Rīga ar pilsētas centru

1. jūlijā tika atvērts ilgi gaidītais sabiedriskā transporta maršruts, kas savieno Business Garden Rīga un Rīgas centru.

Kopš Business Garden Rīga atvēršanas tā attīstītājs Vastint Latvia bija izvirzījis mērķi ieviest ātru un pieejamu sabiedriskā transporta maršrutu no Mārupes uz Rīgas centru. Pateicoties Vastint Latvia iniciatīvai, jauno maršrutu 2021. gada 29. oktobrī apstiprināja Rīgas Domes Satiksmes departaments, un 1. jūlijā autobuss sāka kursēt.

Jaunais maršruts, kas savieno Business Garden Rīga kompleksu un Lindenholmas dzīvojamo kvartālu ar Rīgas centru, pašlaik ir izmēģinājuma stadijā. Tas nozīmē, ka 5381. maršruts ir apstiprināts līdz oktobra beigām, kad Satiksmes departaments pieņems gala lēmumu par projekta turpināšanu.

Autobuss kursē darbdienās. Maršruta sākums ir Riepnieku ielā netālu no Centrālās stacijas. Tālāk autobuss dodas uz 11. novembra krastmalu, gar Nacionālo bibliotēku uz Āgenskalnu, no turienes uz tirdzniecības centru Spice un tad nonāk Daibes ielā pie Lindenholmas dzīvojamā kvartāla.

Turpat ir arī Business Garden Rīga “Sabiedriskā transporta pieejamība vienmēr ir bijis svarīgs faktors mājokļu sektorā gan vides, gan ekonomisku iemeslu dēļ,” skaidro Vastint Latvia rīkotājdirektors Romāns Astahovs. “Esam priecīgi, ka Business Garden Rīga nomnieki tagad var ērti nokļūt darbā. Pirms jaunās līnijas atklāšanas tuvākā sabiedriskā transporta pietura bija 10 minūšu gājiena attālumā no Business Garden. Tagad no Daibes ielas kompleksā var nonākt divu minūšu laikā.”

 

Romāns arī uzsver vides ieguvumus, ko sniedz jaunais autobuss.  “Protams, sabiedriskais transports savā būtībā ir ekoloģiskāks par automašīnu. Taču, tā kā ilgtspēja vienmēr būs viena no galvenajām Vastint prioritātēm, esam lepni, ka mums ir nulles emisiju transports, kas savieno Business Garden Rīga kompleksu ar Rīgas centru. Autobuss ir jauns un līdz ar to ne tikai videi draudzīgs, bet arī ļoti ērts.”

Vairāk par maršrutu un tā laikiem iespējams uzzināt šeit.https://www.businessgarden.eu/riga/vieta/

 

Skatīt visus jaunumus