Parakstīts pirmais telpu nomas līgums biroju ēku kompleksā Business Garden Rīga

Vastint Latvia ir parakstījusi līgumu ar Patnis un partneri SIA par telpu nomu biroju ēku kompleksa Business Garden Rīga pirmās kārtas ēkā, Malduguņu ielā 1, kur jau šā gada rudenī durvis vērs privātais bērnudārzs “Patnis”.

“Business Garden Rīga tiek veidots ne tikai kā biroju ēku komplekss ar plašu pakalpojumu klāstu, bet arī kā daļa no vietējās komūnas”, stāsta Vastint Latvia mārketinga vadītāja Līga Daniļeviča. “Parakstot pirmo līgumu ar bērnudārzu – ne visai tipisku nomnieku biroju ēkās, vēlamies lauzt stereotipus par biroju ēkām kā mono funkcionālu vietu ar ierobežotu pieeju un radīt modernu, uz cilvēku orientētu vidi, kas ir atvērta un pieejama, veidojot pievienoto vērtību arī tuvējās apkārtnes iemītniekiem. Jau pirmajā kārtā tiks atvērts arī dienas restorāns un kafejnīca, starp ēkām izveidots plašs dārzs atpūtai vai fiziskām aktivitātēm. Savukārt otrajā kārtā plānots izveidot sporta klubu, kafejnīcas un tikšanās vietas ēku pirmajos stāvos”.

Pirmajā stāvā izvietotais bērnudārzs aizņems 635 m2, kas ļaus jau rudenī jaunajās telpās uzņemt 92 mazos audzēkņus.

“Kopš 1994.gada, kad Patnis sāka savu darbību, vienmēr esam tiekušies uz attīstību – gan izglītības satura, gan arī paplašināšanās ziņā, kur mums svarīgi ir nodrošināt saviem audzēkņiem pārdomātu, gaišu un patīkamu vidi iekštelpās, kā arī novērtējam zaļu un plašu ārtelpu pasaules iepazīšanai un izzināšanai”, stāsta Inguna Vārtiņa, Patnis pirmskolas direktore.

Par Business Garden Rīga

Biroju ēku komplekss Business Garden Rīga ar gandrīz 70 000 m2 modernu biroju telpu ir unikāls ar savu fokusu uz cilvēku, veidojot komfortablu un kvalitatīvu vidi darbinieku labsajūtai – 1,7 ha lielu zaļo dārzu ar sporta aktivitāšu zonām, plašu pakalpojumu klāstu ērtākai ikdienai – restorānu, kafejnīcām, tikšanās vietām ēku pirmajos stāvos, sporta klubu, pakomātiem un citiem pakalpojumu sniedzējiem. Kompleksa izveidē tiek ievēroti ilgtspējības principi, ēku būvniecībā un apdarē izmantojot LEED sertificētus materiālus.

Šobrīd norit Business Garden Rīga pirmās kārtas būvniecība, kuras ietvaros top divas biroju ēkas ar vairāk nekā 14 000 m2 platību, 200 velosipēdu novietošanas vietām, 109 pazemes un 504 virszemes autostāvvietām. Plānots, ka pirmās ēkas tiks pabeigtas šā gada vasarā.

Par Patnis SIA

Ar vīziju par radošu un bērnu talantus veicinošu izglītības vietu uz kurieni ar prieku dodas bērni, viņu vecāki un skolotāji, 1994.gadā durvis vēra Privātā skola Patnis. Šobrīd skola darbojas divās, bet bērnudārzs – piecās vietās (Rīgā, Ādažos un no šā gada rudens arī Mārupē), audzēkņu skaitam sasniedzot gandrīz 600 bērniem.