Top daudzstāvu autostāvvieta blakus biroju ēku kompleksam “Business Garden Rīga”

Nekustamo īpašumu attīstītājs “Vastint Latvia” uzsācis daudzstāvu autostāvvietas būvniecību blakus biroju kompleksam “Business Garden Rīga” Daibes ielā 27, Mārupē. Tā nodrošinās ērtu automašīnu novietošanu gan biroju kompleksa nomnieku darbiniekiem un viesiem, gan blakus esošā dzīvojamā kvartāla “Lindenholma” iemītniekiem un apkārtnes iedzīvotājiem.

Topošā daudzstāvu autostāvvieta Daibes ielā 27, kuras projekta autori ir arhitektu biroja “Linia” arhitekti Arvīds Līkops un Kristaps Blaubergs, ir daļa no “Vastint Latvia” piederošās teritorijas kopējā attīstības plāna, nodrošinot kvalitatīvu, ilgtspējīgu un tuvējai apkārtnei draudzīgu infrastruktūru.

Autostāvvieta tiks izbūvēta trīs stāvos un kopumā nodrošinās vietu vairāk nekā 400 automašīnām, paredzot 15 vietas transportam cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kā arī 27 vietas motocikliem. Tāpat ēkā tiks izvietotas gan atvērta tipa, gan slēdzamas velonovietnes un elektrisko auto uzlādes punkti. Plānotais būvniecības pabeigšanas laiks ir šā gada vasara.

Jau šobrīd “Business Garden Rīga” nomniekiem ir nodrošināta plaša virszemes autostāvvieta ar vairāk nekā 500 vietām, kā arī pazemes autostāvvieta ar vairāk nekā 100 vietām automašīnām.