Top lielākais restorāns Mārupē – “Brunch Garden”

“Vastint Latvia” attīstītajā projektā – biroju kompleksā “Business Garden Rīga” nākamā gada sākumā durvis vērs lielākais restorāns Mārupē un viens no lielākajiem Pārdaugavā – 600m2 plašais restorāns “Brunch Garden”. Tas mūsdienīgā veidā apvienos klasisko un street food  ēdināšanas stilu, piedāvājot veselīgu uzturu un ātru apkalpošanu. Atšķirībā no ierastajām pusdienu vietām, apmeklētājiem būs pieejams gan dienas piedāvājums, gan vēlbrokastis, kā arī īpaši šefpavāra pagatavoti ēdieni. Restorāna ēdienkartē tiks iekļauts plašs sortiments ne tikai ar Latvijas virtuvei raksturīgo, bet arī ar starptautisku sezonālo ēdienu.

Galvenā “Brunch Garden” ideja ir ļaut apmeklētājiem izbaudīt augsta līmeņa restorāna pieredzi patīkamā, dārza ieskautā atmosfērā, piedāvājot iecienītas brokastu un pusdienu maltītes.

“Mūsu ideja jau sākotnēji bija padarīt brokastis un pusdienas par personalizētu pieredzi, izkāpjot no klasiskā pusdienu kafejnīcas formāta. Apmeklētājiem būs pieejams gan klasiskais brunch koncepts, gan iepriekš sagatavots dienas piedāvājums, kā arī īpaša iespēja pasūtīt Chef Special  ēdienu, kas tiks pagatavots katram individuāli –  līdzīgi, kā tas notiek klasiskajos restorānos,” stāsta restorāna attīstītājs un interjera risinājumu autors Oskars Skara, kurš ir pieredzes bagāts vairāku populāru restorānu radītājs.

“Brunch Garden” būs unikāls ar to, ka apvienos izcilu garšas pieredzi ar estētisko baudījumu, jo restorāna tapšanas procesā īpaša uzmanība tiek veltīta tā interjera risinājumiem. Restorāna koncepts balstīts idejā par zaļu dārzu, kur elpu var ievilkt gan steidzīgs pusdienotājs, gan apmeklētājs ar augstākām, personīgākām prasībām. Zaļo vidi, kas būs piepildīta ar dažādiem telpaugiem un pat kokiem, papildinās dizaina akcenti – krāsaini trauki, kā arī koka, bambusa un akmens detaļas, lai radītu pēc iespējas dabiskāku sajūtu, nojaucot robežas starp telpu interjeru un ārtelpu.

“Cilvēki, kuri darba dienās brokastis vai pusdienas bauda ārpus mājas, ir izsalkuši pēc estētiskuma un svaigām garšām, tādēļ vēlamies viest izmaiņas, akcentējot dabisku garšu. Ēdiena gatavošanas procesā esam atteikušies no jebkādiem mākslīgiem garšas pastiprinātājiem, bet izmantojam tikai dabīgas sastāvdaļas, lai piešķirtu ēdienam labāko iespējamo garšu,” – skaidro O. Skara.

Restorāns “Brunch Garden” atradīsies biroju kompleksa “Business Garden Rīga” pirmajā stāvā, Malduguņu ielā 2. Tas būs viens no diviem “Brunch Garden” restorāniem Rīgā.