Santander Consumer Bank z nową siedzibą w Business Garden

Vastint Poland podpisał umowę najmu z Santander Consumer Bank w Business Garden we Wrocławiu. Firma zajmie ponad 10 000 m2 powierzchni w jednym z budynków obecnie realizowanego etapu inwestycji przy ul. Legnickiej. Kompleks spełnił oczekiwania klienta wobec nowej siedziby, która łączy dogodną lokalizację z ekologicznym charakterem budynku i nowoczesnymi udogodnieniami dla pracowników.

Business Garden to innowacyjny kompleks biurowy. Projekt zlokalizowany przy ulicy Legnickiej, w sąsiedztwie centrum handlowo-rozrywkowego Magnolia i stacji kolejowej Mikołajów. Docelowo, w ramach projektu powstanie dziewięć budynków oferujących łącznie 117 000 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej i usługowej, rozlokowanych na terenie o wielkości 7 hektarów. Przestrzeń  pomiędzy budynkami została zaprojektowana jako rozległy ogród ze strefami relaksu i pracy, w którym najemcy mogą odpoczywać i uprawiać sport na świeżym powietrzu. Oprócz pawilonu restauracyjnego zlokalizowanego na terenie ogrodu, w kompleksie przewidzianych jest szereg dodatkowych udogodnień dla najemców, m.in. placówka medyczna i przedszkole.

Business Garden posiada Certyfikat LEED Platinum i wyposażony jest m.in. w inteligentny system zarządzania budynkiem, systemy oszczędzania energii i wody, infrastrukturę dla rowerzystów oraz szereg udogodnień dla najemców. Sercem kompleksu jest duży, otwarty ogród, dostępny dla pracowników biurowców i mieszkańców miasta.