Kampania poznańskich studentów będzie promować Business Garden

Vastint Poland nawiązał współpracę z Collegium Da Vinci w Poznaniu. Do udziału w projekcie zostali zaproszeni studenci drugiego roku na kierunku grafika, którzy otrzymali zadanie zaprojektowania komunikacji wizualnej Business Garden w kategorii: animacja oraz grafika użytkowa. Zwycięzcy konkursu otrzymali stypendia naukowe, natomiast wyróżnione prace zostaną wykorzystane w komunikacji marketingowej poznańskiego parku biznesowego.

Magda Makuch, Leasing Manager mówi: „Firma Vastint, która realizuje największy na poznańskim rynku projekt biurowy, nawiązała współpracę z lokalną uczelnią z dwóch powodów. Użytkownikami powierzchni biurowych w Business Garden są w przeważającej większości osoby młode. Chcemy komunikować się z nimi używając ich języka,  zwracając uwagę na ważne dla nich wartości. Z drugiej strony, mieliśmy okazję wesprzeć młodych adeptów sztuki graficznej z Poznania w ramach naszych działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Dla studentów Collegium Da Vinci była to doskonała okazja do sprawdzenia się przy prawdziwym projekcie biznesowym. Zdobyte doświadczenie ułatwi im wejście na rynek pracy po zakończeniu nauki.”

Anna Szymankiewicz, pełnomocnik rektora ds. współpracy z biznesem Collegium Da Vinci mówi: „To przykład ciekawej i przynoszącej obustronne korzyści współpracy z biznesem. Chętnie i często realizujemy projekty z firmami zewnętrznymi, gdyż zależy nam, aby studenci jak najszybciej wykorzystali wiedzę i umiejętności zdobyte na uczelni w realnym świecie biznesu. Nasi studenci po raz kolejny udowodnili, że są bardzo zdolni, ambitni i pomysłowi, a uczelnia może być z nich dumna.”