Kolejne firmy wprowadzają się do Business Garden Poznań

Vastint Poland podpisał umowę najmu ze specjalistyczną przychodnią medyczną oraz Mitsubishi Electric Europe B.V. w Business Garden w Poznaniu. Nowi najemcy w sumie wynajęli 1600 m2 powierzchni biurowej w zarządzanej przez Vastint części kompleksu.

Business Garden Poznań, zlokalizowany w poznańskiej dzielnicy Grunwald zaledwie o kilka minut jazdy samochodem od centrum miasta i lotniska Poznań-Ławica, łączy w sobie nowoczesne funkcje biurowe
z dostępem do szeregu udogodnień dla najemców. Kompleks składa się z dziewięciu budynków o łącznej powierzchni najmu 88 000 m2. Tak jak wszystkie parki biznesowe Business Garden Vastint, również
i ten w Poznaniu oferuje swoim najemcom obszerny ogród ze strefami rekreacji i wypoczynku na świeżym powietrzu. Na terenie kompleksu funkcjonuje przedszkole, placówka medyczna, kantyna, a także dostępne są miejsca postojowe i szatnie dla rowerzystów oraz  stacje  ładowania dla samochodów elektrycznych. Wszystkie budynki posiadają certyfikat LEED Platinum.

Pierwszy etap nieruchomości, obejmujący cztery budynki przy ul. Kolorowej, został sprzedany funduszowi inwestycyjnemu. Właścicielem i zarządcą pozostałych pięciu budynków, oddanych w ramach drugiego etapu inwestycji, jest Vastint.