24.04-5.05 Event

Dni Ziemi

W kwietniu, nasz kompleks biurowy obchodził “Dni Ziemi” – dwa tygodnie pełne edukacji, świadomości ekologicznej i aktywności, które miały na celu promocję zrównoważonego rozwoju oraz dbania o naszą planetę.

Daliśmy naszym najemcom możliwość wzięcia udziału w EkoQuizie, który testował wiedzę z zakresu ochrony środowiska, recyklingu i zrównoważonego stylu życia. To była doskonała okazja do podzielenia się wiedzą i zdobycia eko nagród.

W trakcie “Dni Ziemi,” zorganizowaliśmy zbiórkę elektrośmieci, w tym zużytych żarówek i baterii, a także zorganizowaliśmy warsztaty malowania eko toreb, które cieszyły się dużą popularnością wśród naszych najemców. To była doskonała okazja do wyrażenia swojej kreatywności, jednocześnie promując używanie eko toreb w zastępstwie dla plastikowych opakowań.

To była doskonała okazja do wspólnego działania na rzecz zrównoważonej przyszłości. Dziękujemy wszystkim naszym najemcom za udział i zaangażowanie w te wyjątkowe dni. Wspólnie możemy przyczynić się do ochrony naszej planety.

_______________________________________________________________

W tym roku na Dni Ziemi w Business Garden przygotowaliśmy dla naszych Najemców sporą dozę aktywności!

Jak co roku, głównym elementem obchodów będzie Elektrozbiórka. Przez cały tydzień będzie można wrzucić do specjalnie przygotowanych kontenerów zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Warto przypomnieć, że w ubiegłorocznej edycji zebrano łącznie ponad 536 kg tego typu odpadów. Ponadto czekać na Was będą:

  • GiveBox – w myśl konceptu ‘ZeroWaste’ – zostaw jeśli nie potrzebujesz – weź, jeśli jest Ci potrzebne – może to być książka, kubek czy figurka, której chcecie dać drugie życie (przypominamy, iż rzeczy, które przyniesiecie muszą być w dobrym stanie!)
  • Warsztaty z Malowania EkoToreb – odbędą się 27 kwietnia (czwartek) o godz. 15:00 w lobby budynku 18A. Ilość toreb jest ograniczona, więc – kto pierwszy, ten lepszy!
  • EkoQuiz – odpowiedz poprawnie na pytania o Ziemię i ekologię – wygraj upominek! Quiz będzie aktywny od 24 kwietnia, od godziny 9:00 do 5 maja, do godziny 17:00. Zwycięzcy będą losowani między 8 a 12 maja. Pamiętajcie, żeby podać swój służbowy adres e-mail!

Jesteś gotowy sprawdzić swoją wiedzę o Ziemi i ekologii? Rozwiąż EkoQuiz

 

 

Pokaż wszystkie aktualności