Nowa siedziba Bilfinger Tebodin

Bilfinger Tebodin, wiodący dostawca usług konsultingowo-projektowych w Polsce, wynajął ponad 1 200 m2 w Budynku IV w warszawskim Business Garden. W poszukiwaniach nowego miejsca na siedzibę firmy kluczowym założeniem było znalezienie biura dobrze skomunikowanego, zarówno z centrum miasta, jak i z lotniskiem Chopina. Firma przeprowadzi się do nowej siedziby już wiosną tego roku.

„Popularność wielofunkcyjnych kompleksów w Polsce stale rośnie. Najemcy chcą, aby ich siedziby miały również dostęp do rozbudowanej oferty usługowej. Nie inaczej było w przypadku Bilfinger Tebodin. Na terenie Business Garden znajdują się nie tylko biura, ale także hotel, restauracja, klub fitness, bank czy centrum konferencyjne”, mówi Michał Lis, Dyrektor w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych, JLL.

Business Garden Warszawa to zespół siedmiu budynków biurowo-usługowych o łącznej powierzchni najmu 90 000 m2. Całość dopełnia rozległy ogród ze strefami relaksu i infrastrukturą sportową. Business Garden jest pierwszym, zrealizowanym na tak dużą skalę projektem w Warszawie, który otrzymał certyfikat LEED Platinum. Wyjątkowość projektu determinuje ponadprzeciętny udział terenów zielonych, zastosowanie systemów energooszczędnych oraz rozwiązań zapewniających komfortowe warunki pracy.