Ale Jazda! program wypożyczania rowerów startuje 1 kwietnia!

Nadeszła wiosna, więc odświeżyliśmy nasze rowery! Korzystanie z naszego programu wypożyczania rowerów jest bezpłatne dla najemców Business Garden, a rower możesz wypożyczać tak często, jak tylko chcesz (jednorazowo do 72 godzin). A najlepsze jest to, że po przybyciu na miejsce możesz zostawić i zakończyć wypożyczenie w dowolnym ogólnodostępnym stojaku rowerowym w granicach swojego miasta!

Rejestracja jest bardzo łatwa:

  1. Pobierz aplikację Revelo dostępną na Androida i iOS.
  2. Zarejestruj się (lub zaloguj, jeśli jesteś już członkiem), używając swojego PRACOWNICZEGO adresu e-mail.
  3. Aby wypożyczyć rower, po prostu podejdź do niego i postępuj zgodnie z instrukcjami w aplikacji i gotowe!

 

Oto, co jeszcze możesz chcieć wiedzieć:

  1. Nasze rowery są regularnie dezynfekowane, czyszczone i przenoszone do Business Garden lub do głównych węzłów komunikacji miejskiej.
  2. Jest kilka zasad, których należy przestrzegać, zapoznaj się z warunkami TUTAJ.
  3. Jest też kilka nakazów i zakazów, np. gdzie bezpiecznie jest zostawić rower i zakończyć wypożyczenie, jak prawidłowo zamknąć rower itp. – te „dobre maniery” znajdziesz w koszyku każdego roweru. Będziemy wdzięczni, jeśli będziesz się do nich stosować, bo dzięki temu wypożyczenie roweru przez innego najemcę Business Garden po Tobie jest o wiele przyjemniejsze.

 

Jeśli masz kłopoty z wypożyczeniem roweru lub coś jest niejasne, napisz do nas lub skontaktuj się z The Bike Company – infolinia telefoniczna i adres e-mail znajdziesz na każdym rowerze oraz w hubie w Business Garden – o każdej porze!

Pokaż wszystkie aktualności