Sīkdatņu politika

Pēdējās izmaiņas veiktas: 11.01.2021.

Šajā mājaslapā www.businessgarden.lv (“Mājaslapa”) Vastint Latvia SIA, sabiedrība, kas ir reģistrēta un darbojas saskaņā ar Latvijas Republikas tiesību aktiem, reģistrēta Komercreģistrā ar Nr. 40003647511, ar juridisko adresi Mārupē, Malduguņu iela 4, LV-2167, Latvija, var izlikt sīkdatnes un/vai tīmekļa bāksignālus. Šī Sīkdatņu politika izskaidro, kas ir sīkdatnes un tīmekļa bāksignāli, kad tie var tikt izvietoti un kā Jūs varat iebilst sīkdatņu un/vai tīmekļa bāksignālu izvietošanai.

Sīkdatne (cookie) ir maza teksta datne, kas tiek uzglabāta uz Jūsu datora vai ierīces, ar ko tiek pārlūkotas Mājaslapas (turpmāk visi kopā: “dators”). Tādēļ, ka sīkdatne tiek uzglabāta uz Jūsu datora, Mājaslapa var atpazīt Jūsu datoru. Sīkdatne nevar palaist programmas vai izplatīt vīrusus.

Tīmekļa bāksignāli (web beacons) ir elektroniski attēli, arī saukti kā viena pikseļa gif datnes. Tīmekļa bāksignāli ļauj Sabiedrībai vākt noteiktu informāciju attiecībā uz Mājaslapas lietotājiem, tajā skaitā, piemēram, lietotāju skaitu, kas piekļūst katrai lapai, datplūsmu, logus un citus saziņas datus, informāciju attiecībā uz resursu piekļuvi, un informāciju par lietotāju datoru un interneta pieslēgumu (tajā skaitā, IP adreses, operētājsistēmām un pārlūkprogrammas veidiem).

Ciktāl mēs apkopojam personu datus, izmantojot sīkdatnes un/vai tīmekļa bāksignālus, mēs apstrādājam šos personu datus saskaņā ar Privātuma politiku.

Sīkdatnes mūsu Mājaslapā

Funkcionālās (svarīgās) sīkdatnes

Mēs izmantojam funkcionālās sīkdatnes, lai nodrošinātu mājaslapu pārlūkošanu. Šīs sīkdatnes ļauj mums:

  • saglabāt informāciju par Jūsu vēlmēm, ļaujot mums pielāgot Mājaslapu atbilstoši Jūsu individuālajām interesēm; un
  • atpazīt Jūs, kad Jūs atgriežaties mūsu Mājaslapā.

Mēs izmantosim funkcionālās sīkdatnes kā aprakstīts zemāk esošajā tabulā.

Funkcionālās sīkdatnes
Nosaukums Funkcija Ievietotājs Fiksētā informācija Kas piekļūst Beidzas
_icl_current_language Saglabā lietotāja izvēlēto valodu Mājaslapa Izvēlētās valodas kods (piem., LV) Mājaslapa Pēc 30 dienām

Analītiskās sīkdatnes

Analītiskās sīkdatnes fiksē, kā apmeklētāji izmanto Mājaslapas. Šī informācija var tikt izmantota, lai analizētu mūsu Mājaslapu izmantošanu un veidotu statistiku. Mēs varam ievākt statistisku informāciju par mūsu Mājaslapas lietotāju ierīcēm, pārlūkošanas darbībām un modeļiem. Šāda informācija var ietvert:

  • datplūsmu, logus un citus saziņas datus;
  • informāciju attiecību uz resursiem, kuriem Jūs piekļūstat; un
  • informāciju par Jūsu datoru un interneta pieslēgumu (tajā skaitā, IP adreses (pēdējie objekti ir slēpti), operētājsistēmām un pārlūkprogrammas veidiem.

Mēs izmantosim analītiskās sīkdatnes kā aprakstīts zemāk esošajā tabulā.

Analītiskās sīkdatnes
Nosaukums Funkcija Beidzas
_ga Atšķir lietotājus 2 gadi
_gat Ierobežo pieprasījumu apjomu 10 minūtes

Sīkdatņu noraidīšana un dzēšana

Apmeklējot un izmantojot Mājaslapu, Jūs piekrītat šai Sīkdatņu politikai. Jūs tiekat informēts par sīkdatņu un līdzīgu tehnoloģiju izmantošanu pirms sīkdatņu un/vai tīmekļa bāksignālu ievietošanas.

Izmantojot pārlūkprogrammas iestatījumus, kas ļauj izmantot sīkdatnes, Jūs piekritāt sīkdatņu un līdzīgu ierīču izmantošanu Mājaslapā. Ja Jūs izvēlēsieties atteikties no mūsu sīkdatnēm un/vai tīmekļa bāksignāliem, mēs neizvietosim analītiskās sīkdatnes vai citas sīkdatnes, kas nav obligāti nepieciešamas. Lūdzam ņemt vērā, ka šādā gadījumā mūsu Mājaslapa var nefunkcionēt korekti.

Jūs varat iestatīt Jūsu pārlūkprogrammu tādā veidā, ka sīkdatnes netiek uzglabātas, ka Jūs varat apstiprināt vai noraidīt katru sīkdatni vai ka visas sīkdatnes tiek izdzēstas, kad Jūs aizverat Jūsu pārlūkprogrammu. Noderīga informācija par sīkdatņu un tīmekļa bāksignālu pārvaldīšanu ir pieejama arī informatīvajā mājaslapā: http://www.allaboutcookies.org.

Lūgums ņemt vērā, ka ja Jūs atsakāties un/vai dzēšat sīkdatnes, izmainot Jūsu pārlūkprogrammas iestatījumus, tas ietekmēs arī svarīgās sīkdatnes. Tas var ierobežot iespēju izmantot Mājaslapu vai tās daļas.

Ja Jums ir jautājumi par mūsu Sīkdatņu politiku, lūgums sazināties ar mums: info.latvia@vastint.eu