Kluczowi najemcy zostają w Business Garden Warszawa

Vastint Poland informuje o zakończeniu rundy renegocjacji umów najmu w Business Garden Warszawa. Najemcami kompleksu nadal pozostaną takie renomowane firmy jak Credit Agricole, Europejski Fundusz Leasingowy, Amundi, Schenker, Continental, Pretius, Expeditors, Eli Lilly, Upfield i STM. Dodatkowo, podpisano nowe umowy z firmą AVIS i operatorem kantyny “Bazar”. Razem, zawarte i aneksowane porozumienia dotyczą 20 000 m² powierzchni biurowej.

Chcieliśmy podziękować naszym najemcom za ich zaufanie i potwierdzenie swoimi decyzjami, że Business Garden to nie tylko miejsce do pracy, ale przestrzeń, która nadal pozostaje dla nich atrakcyjna, funkcjonalna i sprzyjająca twórczej pracy. Fakt, że tak wielu klientów zdecydowało się na przedłużenie umów najmu traktujemy również jako dowód sukcesu koncepcji parków biznesowych Business Garden oraz naszej zdolności do budowania trwałych relacji z klientami“, mówi Anna Szmilewska, Senior Leasing Manager w Vastint Poland.

Business Garden Warszawa, złożony z siedmiu kameralnych budynków, dysponuje łączną powierzchnią najmu wynoszącą 90 000 m². Projekt wyróżnia się nie tylko wysokim standardem infrastruktury biurowej, ale także bogatą ofertą usługową – najemcy mogą korzystać m.in. z restauracji, kantyny, hotelu, centrum konferencyjnego, klubu fitness oraz miejsc rekreacji, które znajdują się na terenie malowniczego ogrodu. Tak kompleksowa propozycja zapewnia pracownikom wygodne warunki pracy, łącząc zawodowe aspekty życia z możliwościami aktywnego odpoczynku na świeżym powietrzu.

Ten nowoczesny kompleks biurowy został wyróżniony certyfikacją środowiskową LEED Platinum. Dzięki zastosowaniu proekologicznych rozwiązań, użytkownicy mogą cieszyć się komfortowymi parametrami środowiska pracy i jednocześnie kontrolować na swoich powierzchniach zużycie energii elektrycznej i wody, stosować politykę recyklingu odpadów oraz wiele innych praktyk, zgodnych z priorytetami wdrażanych strategii ESG.

Business Garden zlokalizowany jest przy strategicznej arterii komunikacyjnej miasta, ul. Żwirki i Wigury, co zapewnia wygodny dostęp zarówno do centrum Warszawy, jak i do kluczowych punktów transportowych, takich jak lotnisko, obwodnica, stacja SKM oraz przystanki autobusowe. Na terenie kompleksu znajdują się udogodnienia dla rowerzystów oraz stacje ładowania pojazdów elektrycznych, co dodatkowo sprzyja aktywnemu i ekologicznemu trybowi życia, jednocześnie poprawiając dostępność do obiektu dla pracowników i odwiedzających.