10 MAR Apbalvojumi

Business Garden Rīga iegūst 1.vietu konkursā “Latvijas Būvniecības gada balvā 2019”

10. martā kultūras pilī “Ziemeļblāzma” tika svinīgi pasniegtas 2019. gada Latvijas Būvniecības gada balvas. Šogad konkursam bija iesniegti 162 pieteikumi 10 nominācijās. Vastint Latvia biroju kompleksa Business Garden Rīga pirmās kārtas ēkas saņēma nozares profesionāļu augstāko novērtējumu — pirmo vietu nominācijā “Jaunbūve — sabiedriskā ēka”, dalot šo vietu ar daudzfunkcionālo centru “Akropole”.

“Esam gandarīti, ka ieguldījums Business Garden Rīga tapšanā — rūpīgi izvēlētie risinājumi un materiāli, augstā darba izpildes kvalitāte un ciešā sadarbība starp būvnieku, būvuzraugu un attīstītāju — ir saņēmis nozares ekspertu augstāko atzinību,” komentē Līga Daniļeviča, Vastint Latvia mārketinga vadītāja. “Papildus LEED Platinum sertifikātiem, ko Business Garden Rīga ēkas saņēma gada sākumā, šis ir vēl viens vērā ņemams apliecinājums biroju kompleksa augstajai kvalitātei, ilgtspējai un energoefektivitātei, kas rada komfortablu un veselībai draudzīgu vidi biroju nomniekiem un ļauj būtiski samazināt ēku uzturēšanas izmaksas, ko šobrīd atzinīgi novērtē ēku pirmie nomnieki.”

Business Garden Rīga, kas atrodas Malduguņu ielā 1 un 2, veidots pēc attīstītāja Vastint koncepta, kas jau veiksmīgi īstenots vairākās Eiropas pilsētās. Business Garden projekti izceļas ar to, ka atrodas izdevīgā vietā — tuvu lidostai un pilsētas centram, un to ēkas ir veidotas cilvēkam draudzīgās proporcijās, sniedzot optimālu dienas apgaismojumu un radot komfortablu vidi darbiniekiem. Kompleksa vidū atrodas 1,7 hektārus plašs dārzs ar vēsturiskiem kokiem, sporta aktivitāšu zonām un atpūtas vietām.

Business Garden Rīga tiek attīstīts trijās kārtās, ļaujot arī tās nomniekiem justies drošiem augt. Pirmajā kārtā tapušas divas biroju ēkas ar vairāk nekā 14 000 m2 iznomājamo platību. Izveidotas 200 velosipēdu novietnes, 109 pazemes un 504 virszemes autostāvvietas ar CityBee un CarGuru koplietošanas automašīnu zonu. Vienā no ēkām jau darbojas privātā pirmsskola “Patnis”, norit pārrunas ar dienas restorāna operatoru, un darbu Business Garden Rīga telpās uzsācis IT uzņēmums Visma. Komplekss kopumā piedāvās vairāk nekā 70 000 m2 modernu un komfortablu biroju telpu, kā arī plašu ērtību klāstu biroju darbiniekiem.

Latvijas Būvniecības gada balva ir respektabls un ievērojams būvniecības konkurss, ko organizē biedrība Building Design and Construction Council. Konkursa 10 nominācijās tiek godalgotas labākās Latvijas būves. 2018. gadā Vastint Latvia projekta “Magdelēnas kvartāls” pirmās kārtas ēkas konkursā “Latvijas Būvniecības gada balva 2018” arī ieguva pirmo vietu nominācijā “Jauna dzīvojamā ēka”.

Skatīt visus jaunumus