17 MAY Jaunumi

Business Garden nomnieku pulkam pievienojas trīs jauni uzņēmumi

Šī gada sākumā Vastint Latvia attīstītajam biroju kompleksam Business Garden pievienojās trīs jauni nomnieki: Luminor banka, auto programmatūras izplatītājs AMIT Baltic un Alfa Laval, kas ir starptautisks industriālo iekārtu, specializēto produktu un inženiertehnisko risinājumu uzņēmums. Izvēli par labu Business Garden visi trīs nomnieki pamato ar biroju kompleksa stratēģisko atrašanās vietu un plašu piedāvāto ērtību klāstu.

14. janvārī Business Garden ēkā Malduguņu ielā 2 durvis vēra jauns Luminor bankas klientu apkalpošanas centrs “Mārupe”. Liela nozīme nomnieka izvēlē ne tikai teicamā Business Garden atrašanās vieta, bet arī vides pieejamība. Bankas telpu dizains izceļas ar koka apdares elementiem un apzaļumojumiem. Apmeklētājiem ir pieejamas gan bankas speciālistu konsultācijas klātienē pēc iepriekšēja pieraksta, gan pašapkalpošanās zonas, kā arī bankomāts, ko var izmantot arī cilvēki ar funkcionāliem traucējumiem.

“Stratēģiska atrašanās vieta Pārdaugavā un vides pieejamība ir vieni no apsvērumiem, ko ņēmām vērā, plānojot jauna apkalpošanas centra atvēršanu Mārupē. Biznesa kompleksa Business Garden telpas ir mūsdienīgas, kā arī pielāgotas cilvēkiem ar kustību traucējumiem un veidotas, izmantojot ilgtspējīgus risinājumus. Mums ir liels prieks atklāt šo skaisto biroju un būt tuvāk mūsu klientiem no Pārdaugavas, Mārupes, Jūrmalas un pat no Kurzemes puses,” stāsta Luminor bankas klientu apkalpošanas vadītāja Kristīne Dērica.

Janvārī darbu Business Garden telpās sāka arī auto nozares programmatūras izplatītāja AMIT Baltic birojs. Uzņēmums izplata resursu vadības sistēmu AutoMaster, kas veidota automašīnu importa, tirdzniecības un pēcpārdošanas servisa uzņēmumiem. Nomnieks savam birojam izvēlējās atvērta tipa plānojumu, paredzot arī atsevišķas  telpas virtuves, pārrunu un atpūtas funkcijai.

“Jaunu biroju sākām meklēt, jo iepriekšējā nebija iespējams panākt epidemioloģiski drošu klimatu. Gribējām biroju Pārdaugavā, bet nebijām gatavi kompromisiem ērtību un kvalitātes ziņā. Business Garden ar savu izdevīgo atrašanās vietu, pielāgojamo telpu plānojumu, plašo stāvvietu un daudzveidīgajām ērtībām izrādījās ārpus konkurences. Esam gandarīti arī par mūsdienīgu iekštelpu klimata sistēmu — pastāvīgi veicam CO2 līmeņa monitoringu un ātri vien pārliecinājāmies, ka Business Garden vide mums ir droša,” savu izvēli par labu Business Garden skaidro AMIT Baltic vadītājs Aigars Jermolajevs.

Trešais jaunais Business Garden nomnieks ir Alfa Laval — pasaules līderis siltuma pārneses, atdalīšanas un šķidrumu apstrādes risinājumu jomā. Uzņēmums, kura galvenais birojs atrodas Zviedrijā, strādā vairāk nekā 100 valstīs un savām filiālēm izvirza stingras prasības attiecībā uz darbinieku komfortu un labsajūtu darbavietā. Atbilstoši uzņēmuma standartiem birojs veidots pēc slēgtā plānojuma koncepta, kur visas darba vietas ir izvietotas kabinetos.

“Mūsu izaicinājums bija atrast Rīgā salīdzinoši nelielu biroju, kas atbilstu Alfa Laval definētajām vērtībām un standartiem. Business Garden mūs uzrunāja ar savu lielisko izvietojumu un pievienoto vērtību, ko rada kompleksa plašās iespējas, — ilgtspējīga un funkcionāla vide, moderns aprīkojums, The Lounge koplietošanas telpas, labiekārtota teritorija, autostāvvieta un velosipēdu novietnes. Alfa Laval galvenais birojs Zviedrijā nekavējoties akceptēja šo izvēli, jo mums ar Vastint ir līdzīga domāšana un vērtības. Gribētu izcelt iznomātāja augsto profesionālo pārvaldības līmeni, elastīgo pieeju biroja plānošanā, sagatavošanā un telpu piemērošanā mūsu vajadzībām,” stāsta SIA Alfa Laval vadītāja Ilze Lenša.

Visi jaunie nomnieki pauda, ka gaida pavasari, lai plašāk novērtētu arī Business Garden labiekārtotās ārtelpas priekšrocības — iespēju ieturēt maltīti svaigā gaisā, atpūsties un strādāt apzaļumotā pagalmā, kā arī nodoties sporta aktivitātēm tam īpaši atvēlētajā zonā.

Augot Business Garden nomnieku skaitam, paplašinās arī biroja kompleksā pārstāvēto biznesa nozaru spektrs. Jau iepriekš ziņojām, ka 2021. gada nogalē darbu Business Garden sāka starptautisks pilna servisa līzinga un autoparku vadības uzņēmums ALD Automotive, būvuzraudzības un būvniecības projektu vadības pakalpojumu uzņēmums Forma 2, kā arī pazīstamais elektronikas preču ražotājs Philips.

Skatīt visus jaunumus