31 OCT Jaunumi

“Business Garden Rīga” divi jauni nomnieki – “AbbVie” un “Httpool”

Vastint Latvia attīstītā biroju kompleksa Business Garden Rīga nomnieku pulkam pievienojas divi jauni uzņēmumi – biofarmācijas kompānija AbbVie un digitālā mārketinga pakalpojumu sniedzējs Httpool. Lai gan darbs no mājām pēdējos gados kļuvis par jaunu dzīves realitāti visā pasaulē, abi uzņēmumi izvēlējās telpas, kas ir plašākas par viņu līdzšinējiem birojiem.

Jauno nomnieku izvēli par labu Business Garden noteica biroju centra stratēģiskā lokācija Pārdaugavā, ilgtspējīgais dizains un daudzveidīgās ērtības, kas sekmē darbinieku labsajūtu un produktivitāti. Abu uzņēmumu pārstāvji atzīmē mūsdienīgu darba vidi, labiekārtotu ārtelpu ar sporta un atpūtas infrastruktūru, daudzfunkcionālas Lounge telpas un ietilpīgas auto novietnes kā būtiskas Business Garden priekšrocības.

AbbVie Baltijas un Ukrainas finanšu direktore Gunta Nusbauma norāda, ka ievākšanās Business Garden ir jauna lappuse uzņēmuma vēsturē: “Tagad beidzot esam visi kopā vienās telpās. Jaunais birojs ir gaišs un ērts, darbinieki ļoti novērtē iespēju atvērt logus. Esam gandarīti arī par Business Garden priekšrocībām bagāto vidi: iespēju ieturēt gardu maltīti vai pasūtīt uzkodas tepat pusdienu restorānā, noturēt savus pasākumus Lounge telpās, baudīt mikromobilitātes iespējas un nekad neuztraukties par autostāvvietu trūkumu.”

Savukārt Httpool valdes loceklis Arnis Ozols uzsver jaunās darba vides nozīmi radošuma un komandas darba veicināšanā: “Mūsu biznesa pamatā ir ideju ģenerēšana, un to var panākt, tikai esot kopā un sarunājoties. Tāpēc arvien lielāka nozīme ir darba vides kvalitātei un darbinieku labsajūtai. Ļoti novērtējam Vastint visaptverošo pieeju šiem jautājumiem un neskaitāmās priekšrocības, ko sniedz atrašanās Business Garden: lidostas tuvumu, modernas telpas ar nevainojamu gaisa kvalitāti, Lounge piedāvātās iespējas, labiekārtotu dārzu ar aktīvās atpūtas zonām un virkni citu ieguvumu, tostarp iespēju augt kopā ar Business Garden un nākotnē paplašināt biroja platību.”

Abi uzņēmumi saviem birojiem izvēlējās kombinētu telpu dizainu, līdzās plašai atvērtā tipa darba zonai ierīkojot virtuvi, atpūtas telpu, vadības kabinetus, sapulču telpas, zvanu kabīnes un noliktavas. Httpool atpūtas telpā papildus ierīkots aktīvās atpūtas stūris. Biroji iekārtoti gaišos toņos ar kontrasta krāsas akcentiem. AbbVie telpas izceļas ar dabīgas krāsas koka elementu izmantojumu apdarē. Dabas klātbūtni abos birojos rada liels telpaugu skaits, kas lieliski sabalsojas ar Business Garden konceptu un Vastint ilgtspējīgo pieeju.

Skatīt visus jaunumus