20 JUL Jaunumi

Auto nomas un līzinga uzņēmums SIXT paplašinās – jaunais birojs un nomas punkts atradīsies biroju kompleksā “Business Garden Rīga”

Biroju kompleksam “Business Garden Rīga” 2020. gada septembrī pievienosies jauns nomnieks – auto nomas un pilna servisa auto līzinga pakalpojumu sniedzējs SIXT. Jaunajā biroju ēku kompleksā atradīsies ne tikai SIXT biroja telpas, bet arī klientu apkalpošanas centrs, kur varēs  iznomāt automašīnas. SIXT biroja kopējā platība būs 322,5m2 un tā lokācija starp pilsētas centru un lidostu nodrošinās ērtu pieejamību gan vietējiem, gan starptautiskiem klientiem. 

SIXT Latvija komanda šobrīd sastāv no 36 darbiniekiem, un pēdējo 10 gadu laikā uzņēmums ir būtiski izaudzis un attīstījies. Līdz ar to radās nepieciešamība pēc lielāka biroja, kas atbilstu SIXT starptautiskajiem standartiem. 

“Uzņēmums SIXT ir premium klases pakalpojumu sniedzējs, tāpēc tika meklētas atbilstoša līmeņa biroja telpas. “Business Garden Rīga” spēj piedāvāt augstākās klases biroju, un iekārtojums tiks pielāgots tieši SIXT vajadzībām un vizuālajiem standartiem. Stratēģiski izdevīgā vieta – Rīgas lidostas un pilsētas centra sasniedzamība ir būtisks ieguvums kā SIXT klientiem, tā darbiniekiem. Svarīgi, ka birojs ir energoefektīvs, kā arī videi un cilvēkam draudzīgs. Pievilcīgs ir arī “Business Garden Rīga” piedāvātais mūsdienīgais koncepts, kas paredz one-stop-shop principu – darbiniekiem būs pieejami visi biroja ēku kompleksā pieejamie pakalpojumi, sākot no ēdināšanas, rezervējamām pārrunu telpām, aktīvas atpūtas iespējām dārzā  līdz pat bērnudārzam un nākotnē arī fitnesa klubam,” informē SIXT vadītājs Baltijas valstīs Arnis Jaudzems.

SIXT kā mobilitātes pakalpojumu sniedzējam lielu lomu konkrēto biroja telpu izvēlē spēlē arī plānotais Business Garden Rīga mobilitātes punkta projekts. Tā izveides mērķis ir nodrošināt biroja kompleksa nomniekiem un tuvējās apkārtnes iedzīvotājiem pēc iespējas daudzveidīgākas un ilgtspējīgas mobilitātes iespējas, kas cita starpā ietvers koplietošanas automašīnu novietošanas zonu izveidi, plašu mikromobilitātes risinājumu pieejamību (koplietošanas velosipēdu, elektrisko skrejriteņu,  elektromotorolleru) objektā,  ierīkotas elektroauto uzlādes vietas, kā arī vēl vairāk velonovietņu izvietošanu biroju kompleksa teritorijā. SIXT darbu jaunajā birojā sāks 2020. gada septembra vidū, turpat nodrošinot arī SIXT auto nomas punktu biznesa klientiem un privātpersonām.

SIXT vadītājs Arnis Jaudzems uzsver, ka netālu no SIXT jaunā biroja atrodas vairāki jauno automašīnu saloni – pilna servisa līzinga klientiem, apmeklējot kādu no auto dīleru saloniem, vajadzības gadījumā, būs ērti atbraukt uz SIXT biroju. Būtiski arī tas, ka viens no esošajiem SIXT auto nomas birojiem atrodas Rīgas lidostā, tādējādi, nepieciešamības gadījumā, abi biroji ir sasniedzami ātri un operatīvi. 

“Mēs aizvien vairāk redzam, ka strauji augoši uzņēmumi novērtē kvalitāti un izvēlas pārdomātas telpas ar ilgtermiņa potenciālu. Varu apgalvot, ka SIXT izvēle ir likumsakarīga, jo viena no Business Garden koncepta priekšrocībām ir atrašanās vieta, kas nodrošina vienlīdz ērtu lidostas un pilsētas centra sasniedzamību, kas ir būtiska vairumam starptautisko uzņēmumu.  Biroju komplekss atrodas pie vienas no galvenajām pilsētas maģistrālajām ielām – Kārļa Ulmaņa gatves, kas ērti un ātri sniedz iespēju nokļūt visur, kur nepieciešams. SIXT klātesamība būs arī lielisks bonuss esošajiem Business Garden nomniekiem un to darbiniekiem, nodrošinot pieeju auto nomas pakalpojumiem vien dažu soļu attālumā,” informē “Business Garden Rīga” pārvaldes uzņēmuma CBRE Baltics biznesa attīstības direktore Iveta Lāce.

SIXT birojs būs unikāls ar to, ka tas demonstrēs jaunu pieeju darbinieku komforta un produktivitātes nodrošināšanā – SIXT jaunās biroju telpas tiks dalītas divās zonās – atvērtajā un klusajā. Darbiniekiem, kuri ir kustībā, pieejama būs atvērtā darba zona, kur katru dienu iespējama darba vietas izvēle atbilstoši tās dienas uzdevumiem, savukārt, klusajā zonā būs pieejami stacionārie monitori, kas būtiski atvieglos darbu cilvēkiem, kuri strādā ar lieliem datu apjomiem. Atsevišķa zona ir paredzēta klientu zvanu centra darbiniekiem.

Biroju ēku komplekss “Business Garden Rīga” tiek attīstīts trīs kārtās ar kopumā 70 000 m2 modernu biroju telpu. Tas ir viens no lielākajiem šāda veida biroju ēku kompleksiem Latvijā, kas piedāvā nomniekiem iespējas plānot attīstību un paplašināties kompleksa ietvaros.

Par Business Garden Rīga:

Business Garden Rīga biroju komplekss atrodas Pārdaugavā, blakus Kārļa Ulmaņa gatves un Lielirbes ielas krustojumam, un ir veidots pēc attīstītāja Vastint koncepta, kas jau veiksmīgi īstenots vairākās Eiropas pilsētās. Projekts ir saņēmis LEED augstāko – platīna novērtējumu, kas apstiprina biroju kompleksa ilgtspējas un energoefektivitātes augstos standartus. Latvijā Business Garden biroju komplekss tiek attīstīts trīs kārtās – pirmajā kārtā tapušas divas biroju ēkas ar vairāk nekā 14 000 m2 iznomājamo platību, pazemes un virszemes autostāvvietām, mobilitātes punktu un plašām velo novietnēm. Business Garden Rīga vidū atrodas 1,7 hektārus plašs dārzs ar saglabātiem 67 vēsturiskiem kokiem, sporta aktivitāšu zonām un atpūtas vietām. Biroju komplekss kopumā piedāvās vairāk nekā 70 000 m2 mūsdienīgu un komfortablu biroju telpu, kā arī plašu ērtību klāstu biroju darbiniekiem, tādejādi kļūstot par lielāko un ilgtspējīgāko biroju centru Daugavas kreisajā krastā.

Skatīt visus jaunumus