26 AUG Jaunumi

Biroju kompleksam “Business Garden Rīga” pievienojas “Aaro Systems AB” un ”Weissenrieder & Co”

“Vastint Latvia” SIA parakstījis līgumu ar uzņēmumu “Aaro Systems AB” un “Weissenrieder&Co” pārstāvniecību Latvijā par 416 m2 plašu biroju telpu nomu “Business Garden Rīga”. Jaunais birojs būs pielāgots uzņēmumu darba specifikai un prasībām, īpaši domājot par darbinieku ērtību.

Galvenais ieguvums, kuru sniegs “Business Garden Rīga” kompleksā izveidotais birojs – efektīva telpu sadale, kas īpaši pielāgota gan abu uzņēmumu kopējām, gan individuālajām vajadzībām.  Birojs funkcionāli sadalīts trijās daļās – koplietošanas un katra uzņēmuma individuālajā zonā. Koplietošanas zonā izvietota virtuve, atpūtas stūris, dažādu funkciju pārrunu telpas un garderobe. Savukārt katra uzņēmuma individuālā zona plānota, balstoties uz uzņēmuma darba specifiku un vajadzībām. Novērtējot kompleksā topošo lounge koncepta daudzfunkcionālo telpu piedāvātās priekšrocības, nomnieks izvēlējās atteikties no vienas sākotnēji plānotās lielās pārrunu telpas ierīkošanas birojā un tā vietā izmantot lounge koplietošanas telpu iespējas. Kopā tiks izveidotas 30 ērtas darba vietas abu uzņēmumu darbiniekiem.

Būtiskākā loma lēmuma pieņemšanā par labu “Business Garden Rīga” bija biroju telpu paplašināšanas iespējas kompleksa ietvaros, ko “Business Garden Rīga” spēj nodrošināt augošiem uzņēmumiem, kā arī biroju kompleksā pieejamais pakalpojumu klāsts un ērtības darbiniekiem. Ne mazāk svarīgs faktors izvēlei bija biroja lokācija – lidostas tuvums starptautiskam uzņēmumam ir ļoti svarīgs, lai ietaupītu laiku un izvairītos no sastrēgumiem.

“Aaro Systems AB” ir zviedru uzņēmums ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi, kas saviem klientiem piedāvā automatizētas sistēmas uzņēmuma darbības pārskatīšanai, to darbu padarot vienkāršāku, ātrāku un caurskatāmāku. “Aaro Systems AB” izstrādāto pakalpojumu lieto katrs otrais uzņēmums Zviedrijā un no oktobra “Business Garden Rīga” atradīsies vienīgā šī uzņēmuma pārstāvniecība Baltijā.

“Weissenrieder & Co” savukārt ir starptautiskais līderis uzņēmumu kapitāla izdevumu (CAPEX) stratēģijas izveidē un pārvaldībā. Uzņēmumam ir vairāk nekā 25 gadu pieredze darbā ar kapitāla ietilpīgām nozarēm visā pasaulē, ļaujot klientiem uzlabot lēmumu pieņemšanas procesus un veicināt naudas plūsmu. “Weissenrieder & Co” unikālā pieeja un sistēmas ļauj industriālajiem uzņēmumiem optimizēt to kapitāla izdevumu stratēģiju un kapitāla sadali, tādējādi pilnvērtīgāk realizējot savu finanšu potenciālu.

 

Skatīt visus jaunumus