Gautas statybos leidimas biurų kompleksui “Business Garden Vilnius”

Vastint Lithuania gavo statybos leidimą pirmam biurų komplekso „Business Garden Vilnius” etapui. Jo metu bus statomi du biurų pastatai, kuriuose bus įrengta 40,000 m² nuomojamo ploto. Šiuo metu vykstantis statybos konkursas eina į pabaigą. Statybos darbus planuojama pradėti birželio pradžioje.

“Business Garden Vilnius” – novatoriška biurų komplekso koncepcija. Čia išmanių architektūrinių sprendimų ir ergonominių technologijų dėka bus sukurtos ne tik komfortiškos, bet ir ekologiškos darbo vietos.

Šis požiūris yra orientuotas į tvarius statybų ir energijos taupymo sprendimus, kurie gerokai sumažina pastatų energines sąnaudas. Vystant šį projektą bus siekiama išpildyti „LEED“ Platinum kategorijos pastatų sertifikavimo reikalavimus.

Biurų kompleksas įsikurs strateginėje vietoje: ne tik netoli istorinio miesto centro, bet ir ties viena judriausių Vilniaus kelių sankirtų, iš kur lengvai pasiekiamas oro uostas.

Projektas bus plėtojamas dviem etapais. Jį sudarys keturi biurų pastatai, kuriuose bus įrengta 60,000 m² šiuolaikinių biurų ir prekybos patalpų. Biurų komplekso teritorijoje bendruomenės reikmėms ir nuomininkų patogumui bus įrengtos puikiai išvystytos poilsio zonos ir parkas.

Žiūrėti visas naujienas