Spalis 2023 News

The Lounge, Vilnius City atvėrė duris!

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad „Business Garden“ ir „BC2000“ nuomininkams duris atvėrė naujasis „Business Lounge“, strategiškai įsikūręs pačioje Vilniaus miesto širdyje. Ši naujoviška erdvė siūlo daugybę patogumų, skirtų patenkinti šiuolaikinių verslų poreikius.

Patirkite produktyvumo ir kūrybiškumo laisvę aplinkoje, kurioje yra privati ​​posėdžių salė, patogios poilsio zonos, darbo stalai ir stilinga virtuvėlė. „Business Lounge“ yra ideali aplinka tiek darbui, tiek socialiniam bendravimui, suteikiant gaivų atotrūkį nuo tradicinių biuro erdvių. Ši verslo ir poilsio erdvė skirta išskirtinai „BC2000“ ir „Business Garden“ nuomininkams.

Kiekviena „Business Lounge“ erdvė yra išskirtinė, moderni. Lounge įkvėpimo semiasi iš žinomo menininko Jurgio Mačiūno ir žavingo Fluxus meno judėjimo. Fluxus dažnai vadinamas anti-meno judėjimu, nes, skirtingai nuo tradicinių meno kūrinių, pagrįstų nuosaikumu ir harmonija, jis suteikia pagrindinį vaidmenį atsitiktinumui. Fluxus bet kokį kasdienį daiktą gali paversti meno kūriniu.

Pasiruoškite pasinerti į kūrybinę atmosferą, kurioje menas ir verslas lengvai derinami. Pajauskite dinamišką aplinką, kuri skatina bendradarbiavimą, naujoves ir sėkmę.

 

Žiūrėti visas naujienas