SAUSIO 24 Iškeltas statybų vainikas

„Business Garden Vilnius“ švenčia pirmojo statybų etapo konstrukcijų montavimo darbų pabaigą

Sausio 24 d. biurų komplekse „Business Garden Vilnius“ buvo iškeltas statybų vainikas. Pagal tradicijas, pabaigus pagrindinius laikančiųjų konstrukcijų statybos ir stogo dengimo darbus, aukščiausioje pastato vietoje iškeliamas vainikas. Vastint Lithuania atstovai padėkojo generaliniam rangovui ir visiems žmonėms prisidėjusiems prie sėkmingo darbų vykdymo.

„Business Garden Vilnius“ yra statomas 6,2 ha teritorijoje Laisvės prospekte, šalia parodų ir kongresų centro „Litexpo“ ir Lazdynų miško. Čia taip pat bus įrengta poilsio zonų, lauko žaidimų aikštelių, pėsčiųjų ir dviračių takų, kavinių ir restoranų.

Pirmojo „Business Garden Vilnius“ etapo metu yra statomi du biurų pastatai, kuriuose bus įrengta 42,000 m² nuomojamo ploto bei 13,000 m² požeminė automobilių stovėjimo aikštelė. Planuojama statybos darbų pabaiga – 2021 m. birželis. Architektai – DO ARCHITECTS, generalinis rangovas – MITNIJA.

Iš viso biurų komplekse bus pastatyti keturi biurų pastatai, o nuomai bus pasiūlyta 60,000 m² biuro ir prekybos patalpų. Vystant šį projektą yra siekiama išpildyti „LEED Platinum“ kategorijos pastatų sertifikavimo reikalavimus.

Žiūrėti visas naujienas