Birželio 12 d Iškeltas statybų vainikas

Baigtos montuoti konstrukcijos antrajame biurų komplekso “Business Garden Vilnius” pastate

Birželio 12 d. buvo iškeltas statybų vainikas ant antrojo biurų komplekso “Business Garden Vilnius” pastato. Vastint Lithuania kartu su generalinio rangovo MITNIJA ir konstrukcijų statybos ir montavimo įmonės INHUS atstovais šventė pagrindinių laikančiųjų konstrukcijų statybos ir stogo dengimo darbų pabaigą ir nuoširdžiai padėkojo visiems rangovams už jų indėlį į projekto įgyvendinimą.

Per pirmąjį biurų komplekso vystymo etapą bus pastatyti du pastatai turintys 42,000 m2 nuomojamo ploto bei 13,000 m2 požeminė automobilių stovėjimo aikštelė. Pastatuose bus nuomojamos šiuolaikiškos biurų patalpos bei teikiamos įvairios paslaugos: konferencijų salės, restoranai, kavinė, knygynas, bendruomenės forumas – neformalių renginių, susitikimų ir laikinų darbo vietų erdvė. Abu pastatai bus apsupti žalumos, o jų teritorija bus pritaikyta aktyviam poilsiui – pastatyta krepšinio aukštelė, futbolo aikštė, lauko treniruokliai. Šalia bus įrengtas lauko amfiteatras bei grilio zona skirta nuomininkų ir miesto bendruomenės poreikiams.

Iš viso biurų kompleksą “Business Garden Vilnius”, užimantį 6.2 ha teritoriją Laisvės prospekte, sudarys keturi pastatai, kuriuose nuomai bus pasiūlyta 60.000 m2 biuro ir prekybos patalpų. Vystant šį projektą yra siekiama išpildyti “LEED Platinum” kategorijos pastatų sertifikavimo reikalavimus.

Žiūrėti visas naujienas