NOV 12 New tenant

Vastint Lithuania pasirašė 10 metų nuomos sutartį su „Ignitis grupe“

Vastint Lithuania pasirašė ilgalaikę sutartį su „Ignitis grupe“ dėl 10 000 m2 biuro patalpų nuomos „Business Garden Vilnius“ biurų komplekse.

„Ignitis grupė“ yra valstybinė energetikos bendrovė, viena didžiausių energetikos įmonių grupių Baltijos šalyse. Grupės įmonės gamina energiją, ją skirsto, tiekia ir teikia kitas energetiškai sumaniam pasauliui reikalingas energetikos paslaugas. Grupės įmonės veikia Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje ir Suomijoje.

Pasirašyta sutartis yra ypatinga tuo, kad tai – istoriškai didžiausia valstybinės įmonės pasirašyta biuro nuomos sutartis bei vienas iš didžiausių sandorių sudarytų Vilniuje 2020 metais.

Kęstutis Vedeckis, Vastint Lithuania generalinis direktorius, teigia: „Labai džiaugiamės „Ignitis grupės“ sprendimu įsikurti „Business Garden Vilnius“ biurų komplekse. Tam, kad būsimi nuomininkai mėgautųsi sveika ir patogia darbo aplinka, vystydami šį projektą užtikrinome, kad jis atitiktų „LEED Platinum“ kategorijos pastatų sertifikavimo reikalavimus. Komplekse nuomininkams bus pasiūlytos įvairios paslaugos bei puikiai išvystyta infrastuktūra, pavyzdžiui: sodas, kuriame vešės daugiau negu 32 tūkstančiai augalų, įvairios aktyvaus poilsio zonos, lauko amfiteatras, Bendruomenės forumas ir Verslo klubas skirti įvairiems renginiams ir susitikimams, kavinės ir restoranai“.

„Business Garden Vilnius“ yra įsikūręs ties viena judriausių vakarinio Vilniaus kelių sankirtų, šalia parodų ir kongresų centro „Litexpo“ ir yra lengvai pasiekiamas automobiliu arba viešuoju transportu iš įvairių Vilniaus rajonų. Dar daugiau komforto ir pasirinkimo galimybių darbuotojams suteiks biurų komplekso teritorijoje įrengtos talpios automobilių stovėjimo aikštelės, 20 elektromobilių įkrovimo stotelių, automobilių, dviračių ir paspirtukų dalijimosi punktas, dviračių parkavimo patalpos, kuriose bus įrengti dušai ir persirengimo kambariai.

Šiuo metu vyksta pirmojo „Business Garden Vilnius“ etapo statybų darbai. Šiame etape bus pastatyti du biurų pastatai, kurių bendras nuomojamas plotas sieks 42 000 m2. Visą kompleksą sups plačios poilsio zonos, kurios susilies su šalia esančiu Lazdynų mišku, sporto aikštelėmis, pėsčiųjų ir dviračių takais. Iš viso komplekse bus įrengta daugiau negu 120 000 m2 naujų ir šiuolaikiškų biurų patalpų, čia bus siūlomas platus įvairių paslaugų asortimentas, o aplinką puoš puikiai suprojektuotos žaliosios erdvės pritaikytos ir poilsiui ir sportui.

Žiūrėti visas naujienas