FEB 03

Vastint Lithuania išnuomojo 1 110 m2 ploto patalpas „Business Garden Vilnius“ biurų komplekse bendrovei „Amber Grid“

2021 m. sausio mėn. Vastint Lithuania pasirašė antrą pagal dydį „Business Garden Vilnius“ biurų komplekso patalpų nuomos sutartį – išnuomojo 1 110 m2 ploto patalpas Lietuvos gamtinių dujų perdavimo sistemos operatorei AB „Amber Grid“.

„Renkantis naująjį biurą, buvo svarbus pastato energetinis efektyvumas, tinkamas biuro ploto išnaudojimas, atitikimas šiuolaikiniams biuro standartams, dabartinius ir būsimus darbuotojus motyvuojanti moderni darbo aplinka, galimybė naudotis biurų kompleksų teikiamomis naudomis – konferencijų centrais, automobilių aikštelėmis, elektromobilių krovimo vietomis, dviračių saugyklomis“, – sakė AB „Amber Grid“ generalinis direktorius Nemunas Biknius.

„Business Garden Vilnius“ pretenduoja tapti vienu pagrindinių Vilniaus verslo ir paslaugų centrų. Jis kuriasi strateginėje vietoje: ne tik netoli istorinio miesto centro, bet ir ties viena judriausių Vilniaus kelių sankirtų, iš kur lengvai pasiekiamas oro uostas.

„Dujų perdavimo sistemą sudaro daugiau kaip du tūkstančiai kilometrų dujotiekių, pusšimtis dujų skirstymo ir kompresorių stočių, todėl mums itin aktuali galimybė būti mobiliems ir greitai pasiekti artimiausias gamybines ir biuro patalpas, esančias sostinės pakraštyje bei, išvengiant miesto spūsčių, išvažiuoti iš Vilniaus į bet kurią Lietuvos dalį, kur veikia įmonės valdomi objektai,“ – pabrėžė N. Biknius.

Kęstutis Vedeckis, Vastint Lithuania generalinis direktorius, teigia: „Džiaugiamės AB “Amber Grid“ sprendimu įsikurti „Business Garden Vilnius“ biurų komplekse. Tai, kad jau antra Lietuvos strateginė energetikos bendrovė pasirinko šį projektą patvirtina, kad mūsų vykdomą tvarios statybos ir energiją taupančių sprendimų kryptį teigiamai vertina reikliausios kompanijos. “

Užbaigus visus keturis projekto etapus, „Business Garden Vilnius“ suformuos naują Vilniaus verslo rajoną, kuriame naujų ir šiuolaikiškų biurų patalpų plotas bus didesnis negu 120 000 m2, bus siūlomas platus įvairių paslaugų asortimentas, o aplinką puoš puikiai suprojektuotos žaliosios erdvės pritaikytos ir poilsiui ir sportui.

Žiūrėti visas naujienas