Slapukai

Šioje Slapukų politikoje Jums, interneto svetainės http://www.businessgarden.lt (toliau – Interneto svetainė) lankytojams, pateikiame informaciją apie tai, kaip UAB „Vastint Lithuania“ (įmonės kodas: 111622773, adresas: Jogailos g. 4, Vilnius, LT-01116 Lietuva, el.paštas info.lithuania@vastint.eu) (toliau – Bendrovė) tvarko Jūsų asmens duomenis, kuriuos Jūs pateikiate apsilankę šioje Interneto svetainėje.

Slapukas yra nedidelis iš raidžių ir skaitmenų sudarytas failas, kurį Jūsų sutikimu mes įrašome į Jūsų naršyklę arba standųjį Jūsų kompiuterio diską. Siekdami skirtingų tikslų, naudojame skirtingus slapukus. Slapukai taip pat padeda mums atskirti Jus nuo kitų Interneto svetainės naudotojų, taigi užtikrina malonesnę svetainės naudojimo patirtį ir leidžia tobulinti Interneto svetainę.

Kokie slapukai naudojami šioje Interneto svetainėje?

  • Absoliučiai būtini slapukai.

Šie slapukai yra būtini tam, kad mūsų svetainė galėtų veikti. Tokiais slapukais tvarkomų duomenų pagrindas yra tinkamas sutarties vykdymas Jums lankantis Interneto svetainėje, o mums užtikrinant apsilankymo kokybę bei saugumą. Tai gali būti slapukai, kurie, pavyzdžiui, leidžia Jums prisijungti ir patekti į apsaugotas mūsų svetainės zonas, naudotis pirkinių krepšelio funkcija arba el. sąskaitų paslaugomis.

  • Funkciniai slapukai.

Šie slapukai yra naudojami Jums atpažinti, kai grįžtate į mūsų Interneto svetainę, kad galėtume pritaikyti pateikiamą turinį Jūsų poreikiams, įsiminti Jums aktualią informaciją. Šių slapukų renkamų duomenų tvarkymo pagrindas yra Jūsų sutikimas.

  • Analitiniai ir (arba) veiksmingumo slapukai.

Šie slapukai leidžia mums atpažinti ir suskaičiuoti svetainės lankytojus bei stebėti, kaip lankytojai juda po mūsų svetainę ja naudodamiesi. Tai padeda mums pagerinti svetainės veikimą, pavyzdžiui, užtikrinti, kad vartotojai galėtų lengvai rasti tai, ko ieško. Šių slapukų renkamų duomenų tvarkymo pagrindas yra Jūsų sutikimas.

 

Slapuko pavadinimas Duomenų tvarkymo tikslas/paskirtis Slapuko pobūdis (būtinas, analitinis, funkcinis, komercinis) Sukūrimo momentas Galiojimo laikas Naudojami duomenys
_icl_current_language Kalbos pasirinkimo prisiminimas Funkcinis Įeinant į Interneto svetainę 30 dienų Pasirinktos kalbos kodas (pvz. Anglų)
_gat Naudojamas kreipimųsi į „doubleclick.net“ skaičiui riboti. Funkcinis Įeinant į Interneto 10 minučių IP adresas, unikalus ID
_ga Šie „Google” slapukai naudojami statistinei informacijai apie Interneto svetainės lankomumą rinkti. Saugoma statistikai reikalinga informacija. Daugiau informacijos: https://policies.google.com/privacy?hl=en Analitinis Įeinant į Interneto svetainę 2 metai IP adresas, unikalus ID

 

Kaip pašalinti slapukus?

Dauguma naršyklių leidžia atmesti visus slapukus, o kai kuriose naršyklėse yra galimybė atmesti tik trečiųjų šalių slapukus. Tad Jūs galite pasinaudoti šiomis galimybėmis. Tačiau atkreipkite dėmesį į tai, kad visų slapukų blokavimas turės neigiamą poveikį Interneto svetainės naudojimui, ir be slapukų Jūs negalėsite naudotis visomis Interneto svetainėje teikiamomis paslaugomis. Išsamesnė informacija pateikta adresu AllAboutCookies.org arba www.google.com/privacy_ads.html.

Jeigu turite daugiau klausimų dėl mūsų Slapukų politikos susisiekite su mumis info.lithuania@vastint.eu