June 2023 News

Verslo parkas „Business Garden Vilnius“ susilaukė tarptautinio pripažinimo už pavyzdingą įsipareigojimą siekti tvarumo

Verslo centras surinko stulbinančius 95 taškus pagal Leadership in Energy and Environmental Design (LEED) sertifikatą ir taip užsitikrino aukščiausią įvertinimą: „Platinum“ statusą. Tik 30 pastatų visame pasaulyje ir tik 10 Europoje ​​pasiekė tokią puikią LEED sertifikavimo sistemos viršūnę. Šis pasiekimas yra precedento neturintis įvykis, nes nė vienas naujai pastatytas biurų pastatas Baltijos regione iki šiol nebuvo pasiekęs tokio išskirtinumo.

Visame pasaulyje yra vos 30, o Europoje – 10 pastatų, gavusių tokį arba aukštesnį sertifikato sistemos balą. Pažymėtina, kad LEED sertifikavimo panteone penki iš 10 geriausių pastatų Europoje, remiantis sukauptais taškais, gali būti priskirti garsiam Vastint grupės projektų portfeliui.

Apibendrinant galima teigti, kad verslo parko „Business Garden Vilnius“ LEED Platinum sertifikatas nuskamba visame pasaulyje kaip nepajudinamo atsidavimo tvarumui įrodymas. Jis yra ne tik Baltijos regiono kompetencijos pavyzdys, bet ir kaip ryškus pavyzdys platesniame Europos statybos ir nekilnojamojo turto plėtros kraštovaizdyje.

Žiūrėti visas naujienas